Rotaļlietas un spēles internetā

CHICCO Interaktīvs lācis, ENG/RU

CHICCO Interaktīvs lācis, ENG/RU

Bildes

CHICCO Interaktīvs lācis, ENG/RU
07947.00
€39,99

Statuss: Ir noliktavā

Īss apraksts

Details

Apbrīnojams pirmais mazuļa draugs, kurš iemācīs jūsu mazulim svešvalodas un iepazīs jūsu emocijas.
Tas ir mīksts plīša rotaļlācītis, kas "aug" kopā ar bērnu: sākot no sešu mēnešu vecuma, tas palīdz attīstīt izziņas prasmes un māca mazulim iemācīties emocijas. Lācītis stāsta 5 stāstus par 5 emocijām angļu un krievu valodā, un viņa sirds maina krāsu atkarībā no jūsu izvēlētajām emocijām.
Lācītis runā divās valodās: angļu un krievu. Kopā ar viņu mēs iemācāmies emociju nosaukumus un to, kā tos uzzināt, iemācāmies pirmos burtus no 1 līdz 10. Tajā ir vairāk nekā 35 dziesmas, melodijas, skaņas un stāsti. Ar iespēju pielāgot skaļumu. Ietver 5 emocionālās kartes: jautri ekspertu padomi, kas vecākiem palīdz atrast vairāk iespēju spēlēt ar savu mazuli un rotaļu lācīti.
1. solis: iemācieties uzzināt emocijas (klausieties, ko runā ar rotaļu lācīti un mēģiniet uzminēt, kādas emocijas viņš izjūt. Piestipriniet atbilstošo sejas pūli).
2. solis: parādiet pareizās emocijas un pavadošos žestus (ko dara rotaļlācītis, kad viņš ir laimīgs? Paspiediet rokas ar mazuli un iemāciet viņam pareizi izteikt emocijas).
3. solis: klausieties stāstus un spēlējieties ar kartēm (Lācīts pateiks 5 ekspertu stāstus par 5 emocijām angļu un krievu valodā. Izvēlieties pareizo karti ar emocijzīmi ar krāsu mainošo rotaļu lācīša sirdi).
Apraksts

Details

Ieteicams zīdaiņiem no 6 mēnešiem. Nepieciešamas 3 x AAA 1,5 V baterijas (iekļautas komplektā). Integrētas divas valodas: angļu un krievu.

Apskatīt vēl: